Contact Sportlyzer
Show map
{{(levels | filter:{selected:true} | abbrs) || "All levels"}}
{{(days | filter:{selected:true} | abbrs) || "All days"}}
Reset filters
150/300 clubs shown. Specify search criteria to see more relevant results.

FC Elva

Jalgpalliklubi FC Elva

Elva 2010-11 ST. RR Intermediate Nike Arena Elva Mon 18:00 Tue 18:30 Wed 17:30 Thu 18:00 Fri Sat Sun
Elva 2010-13 tüdrukud KLK Beginners
Intermediate
Nike Arena Elva Mon 16:00 Tue Wed 16:00 Thu Fri 16:00 Sat Sun
Elva 2013 Punane JK. AA Beginners
Intermediate
Nike Arena Elva Mon 17:30 Tue 17:30 Wed Thu 17:30 Fri Sat Sun
Elva 2013 Valge JK. AA Intermediate Nike Arena Elva Mon 16:00 Tue 16:00 Wed Thu 16:00 Fri 16:00 Sat Sun
Elva 2014-16 tüdrukud KH Beginners
Intermediate
Elva Arbimäe miniarena Mon 17:45 Tue Wed Thu 17:45 Fri Sat Sun
Elva 2015-16 Punane KÄ Beginners
Intermediate
Nike Arena Elva Mon Tue 17:00 Wed 17:30 Thu Fri 17:00 Sat Sun
Elva 2015-16 Valge LN Nike Arena Elva,
Nõo miniarena
Mon 17:30 Tue Wed 19:00 Thu 18:00 Fri Sat Sun
Elva 2017-18 LN. RP Beginners Nike Arena Elva Mon Tue Wed 17:00 Thu Fri 17:00 Sat Sun
Elva Disney 2016-18 MP Beginners Elva Õnneseen lasteaed Mon Tue 16:30 Wed Thu Fri Sat Sun
Elva esindusmeeskond KK Competitors Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Elva esindusnaiskond DS Competitors Nike Arena Elva Mon 17:15 Tue 17:15 Wed 17:15 Thu Fri 17:15 Sat Sun
Elva Murumuna 18-19 KÄ Beginners Nike Arena Elva Mon 17:00 Tue Wed Thu 17:00 Fri Sat Sun
Elva Õnneseen 2018 VH Beginners Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
FC Elva 2008 (U17) Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
FC Elva 2010 (U15) Punane Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
FC Elva 2010 (U15) Valge Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
FC Elva 2011 (U14) Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
FC Elva 2011 tüdrukud (U14) Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
FC Elva 2013 (U12) Punane Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
FC Elva 2013 (U12) Roheline Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
FC Elva 2013 (U12) Valge Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
FC Elva 2013 tüdrukud (U12) Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
FC Elva 2014 (U11) Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
FC Elva 2015 (U10) Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
FC Elva 2016 (U9) Punane Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
FC Elva 2016 (U9) Valge Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
FC Elva 2017 (U8) Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
FC Elva 2018 (U7) Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
FC Elva 2019 (U6) Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
FC Elva 2020 (U5) Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
FC Elva 6. Sektor AA Intermediate Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
FC Elva II (VH) Competitors Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
FC Elva Naiste rahvaliiga KL Intermediate Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Nõo 2017-18 RR Beginners Nõo Spordikooli staadion Mon 17:00 Tue Wed Thu 17:00 Fri Sat Sun
Rõngu I RP Beginners
Intermediate
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Rõngu II RP Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Show more training groups (31)

Tartu Titans

Tartu Titans tegutseb alates 2009. aasta sügisest. Klubi juhib aktiivne tuumik, kes on Ameerika jalgpalliga Eestis tegelenud juba varasemalt. Tegutsemisaja jooksul on loodud tõsiselt võetavaid kontakte nii Eestis kui ka naaberriikides: Lätis, Soo

group Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
liige Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Tartu Titans Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun

FC Helios Võru

Võrumaa populaarseim spordiklubi!

2005-2006 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
2007-2010 B Mon 19:30 Tue 19:30 Wed Thu 19:30 Fri Sat Sun
2008-2009 Barrus Arena Mon 18:15 Tue 18:30 Wed 18:15 Thu 18:15 Fri Sat Sun
2010-2011 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
2012 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
2012-2015 Tüdrukud Beginners Mon 16:30 Tue Wed 16:30 Thu Fri Sat Sun
2013 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
2013-2014 Barrus Arena Mon Tue 17:00 Wed Thu 17:00 Fri 17:00 Sat Sun
2014 Barrus Arena Mon Tue 18:00 Wed 18:00 Thu 16:00 Fri Sat Sun
2015 Barrus Arena Mon 17:00 Tue Wed 17:00 Thu 17:00 Fri Sat Sun
2015-2016 Barrus Arena Mon Tue 18:00 Wed 18:00 Thu Fri 18:00 Sat Sun
2016 Barrus Arena Mon 17:00 Tue Wed 17:00 Thu Fri 18:00 Sat Sun
2017 Pre-school Barrus Arena Mon Tue 17:30 Wed Thu 17:30 Fri Sat Sun
2018 Barrus Arena Mon Tue Wed 17:30 17:30 Thu Fri 17:00 Sat Sun
Kool: Antsla Mon Tue 14:30 Wed Thu Fri 14:30 Sat Sun
Kool: Kääpa Kääpa Kool Mon Tue Wed 14:30 Thu Fri 13:50 Sat Sun
Kool: Puiga Mon 14:00 Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Kool: Rõuge Rõuge Põhikool Mon Tue 14:30 14:30 Wed Thu 14:30 14:30 Fri Sat Sun
Kool: Vastseliina Mon Tue Wed 14:45 Thu 14:45 Fri Sat Sun
LA Antsla Pre-school Mon Tue Wed Thu 15:00 Fri Sat Sun
LA Lasva Lasva LA Mon Tue Wed Thu Fri 11:00 Sat Sun
LA Okasroosike Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
LA Parksepa Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
LA Punamütsike Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
LA Päkapikk Mon 15:00 Tue Wed Thu Fri Sat Sun
LA Siilike (Puiga) Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
LA Sõleke Mon 11:00 Tue Wed Thu Fri Sat Sun
LA Väimela Väimela LA Mon Tue 15:00 Wed Thu Fri Sat Sun
VV Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Show more training groups (24)

Nõmme Kalju FC

jalgpalliklubi, mis asutati aastal 1923 ning 1997. aastal taasasutatud Eesti jalgpalliklubi; • Stabiilsed 20 aastat, üks president, kaks tegevjuhti, kindel visioon ja oma filosoofia; • Klubi juhitakse majandusloogikast lähtuvalt;

NKFC Arigato Mudilased Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
NKFC I (2008) Competitors Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
NKFC treeningurühm U10 (2015) Competitors Hiiu staadion Mon Tue 17:30 Wed Thu 17:30 Fri 17:30 Sat Sun
NKFC U8 VV Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
NKFC VV U12-U14 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
NKFC VV U14-U16 Competitors Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
NKFC VV U17-U21 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
NKFC_Ukraina Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Nõmme Kalju FC (15) Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Nõmme Kalju FC Arigato Beginners Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Nõmme Kalju FC esindus Competitors
Adults
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Nõmme Kalju FC I (14) Competitors Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Nõmme Kalju FC III Intermediate
Competitors
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Nõmme Kalju FC Loksa Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Nõmme Kalju FC Loksa lasteaed Beginners Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Nõmme Kalju FC mudilased Beginners Hiiu staadion Mon 19:00 Tue Wed 19:00 Thu Fri Sat Sun
Nõmme Kalju FC Risti Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Nõmme Kalju FC Rocca Al Mare Õismäe Sportmängude Hall Mon Tue Wed Thu Fri 15:00 Sat Sun
Nõmme Kalju FC U12 (2012-14) Hiiu staadion Mon Tue 16:00 Wed Thu 16:00 Fri 16:00 Sat Sun
Nõmme Kalju FC U13 (2012) Competitors Hiiu staadion Mon 16:00 Tue 16:30 Wed Thu 16:30 Fri Sat Sun
Nõmme Kalju FC U14 (2011) Competitors Hiiu staadion Mon 16:30 Tue 17:30 Wed Thu Fri 17:30 Sat Sun
Nõmme Kalju FC U15 (2010) Competitors Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Nõmme Kalju FC U15A (2010-11) Competitors Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Nõmme Kalju FC U17 (2006-2007) Neemelo Competitors Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Nõmme Kalju FC U17 (2008) Competitors Hiiu staadion Mon 17:30 Tue Wed 17:30 Thu 17:30 Fri 17:30 Sat Sun
Nõmme Kalju FC U17A (2008/2009) Competitors Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Nõmme Kalju FC U19 Competitors Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Nõmme Kalju FC U19 A Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Nõmme Kalju FC U21 Competitors Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Nõmme Kalju FC _ reserv Competitors Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Nõmme Kalju U9 (2016) Hiiu staadion Mon 17:30 Tue Wed 17:30 Thu 18:00 Fri Sat Sun
U10 ENMV Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
U10 grupp 2 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
U10A-ENMV Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
U11 grupp 1 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
U11 grupp 2 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
U11 grupp 3 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
U11A grupp 1 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
U11A grupp 2 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
U11A-ENMV Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
U11B-ENMV Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
U12 grupp C Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
U13 - ENMV2022 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
U13 grupp 1 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
U13 grupp 2 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
U13 grupp 3 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
U13A - ENMV2022 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
U13B grupp 1 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
U13B grupp 2 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
U15 grupp A Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
U15 grupp B Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
U15 grupp C Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
U9 ENMV Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Show more training groups (48)

Korvpalliklubi Viimsi

Parema ja Sportlikuma Eesti Nimel!

1.meeskond: Meistriliiga Competitors Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
2.meeskond/duubel: I liiga/U19 Karulaugu Spordikeskus, Asko Arena,
Karulaugu Spordikeskus 2.väljak,
Karulaugu Spordikeskus 1.väljak
Mon 18:00 19:00 Tue 19:00 Wed 19:00 Thu 19:00 Fri 18:30 Sat 11:00 12:30 Sun
Audentese õpilased Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Ettevalmistus Päikeseratta lasteaed Päikeseratas lasteaed Mon Tue Wed 16:00 Thu Fri Sat Sun
Ettevalmistus Uus -Pärtle lasteaed Uus-Pärtle lasteaed Mon Tue Wed Thu Fri 16:45 Sat Sun
Ettevalmistus. Karulaugu lasteaed Beginners Karulaugu Lasteaed Mon Tue 17:15 Wed Thu Fri Sat Sun
Ettevalmistus. Kiiu Kiigepõnni Lasteaed Beginners
Pre-school
Kiiu Lasteaed,
Kuusalu spordikeskus
Mon Tue 16:15 Wed Thu Fri Sat 10:00 Sun
Ettevalmistus. Kolga Lasteaed Beginners
Pre-school
Kolga Kool,
Kuusalu spordikeskus
Mon Tue Wed Thu 15:00 Fri Sat 10:00 Sun
Ettevalmistus. Koondrühm/Karulaugu SK. 18:00 Beginners Karulaugu Spordikeskus 1.väljak Mon 18:00 Tue Wed Thu Fri Sat 10:00 Sun
Ettevalmistus. Laanelinnu lasteaed Beginners Laanelinnu lasteaed Mon Tue Wed Thu Fri 15:45 Sat Sun
Ettevalmistus. Pargi lasteaed Beginners Pargi lasteaed Mon Tue 16:15 Wed Thu Fri Sat Sun
Ettevalmistus. Püünsi lasteaed Beginners Püünsi Kool Mon 16:30 Tue Wed 16:30 Thu Fri Sat Sun
Ettevalmistus. Randvere Beginners Randvere lasteaed Mon Tue 15:00 Wed Thu Fri Sat Sun
GAG KK U11 Beginners Gustav Adolfi Gümnaaisum Mon Tue 17:30 Wed 16:30 Thu Fri 16:30 Sat 11:15 Sun
GAG KK U9 Beginners Gustav Adolfi Gümnaaisum Mon Tue Wed 15:00 Thu Fri 15:00 Sat 10:00 Sun
Haldus: Pausil Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Harrastajad 1. E ja N Intermediate Karulaugu Spordikeskus 1.väljak Mon 20:30 Tue Wed Thu 20:30 Fri Sat Sun
Harrastajad 2. K Intermediate Karulaugu Spordikeskus 1.väljak Mon Tue Wed 20:30 Thu Fri Sat Sun
Harrastajad 3. E ja K Intermediate Karulaugu Spordikeskus 1.väljak Mon 20:30 Tue Wed 20:30 Thu Fri Sat Sun
Harrastajad. Lahemaa Intermediate Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Harrastajad: Kuldkroon Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Kesklinna KK U10 KSG Beginners Kadrioru Saksa Gümnaasiumi Mäe maja Mon 15:00 Tue 15:00 Wed Thu 15:00 Fri Sat Sun
Kesklinna KK U10 TÜG Beginners Tallinna Ühisgümnaasium. Suur saal Mon 17:30 Tue 17:00 Wed Thu 17:00 Fri Sat Sun
Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U12 Beginners Kalevi Spordihall,
Tallinna Spordihall,
Gustav Adolfi Gümnaaisum
Mon 15:30 Tue 18:00 Wed 15:30 Thu 15:30 Fri Sat 12:30 Sun
Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U13 Kalevi Spordihall Mon 15:30 Tue 15:30 Wed 15:30 Thu 16:45 Fri Sat Sun
Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U14 Competitors Kalevi Spordihall,
Kadrioru Saksa Gümnaasium
Mon 16:30 Tue 17:30 Wed 16:30 Thu 16:30 Fri 16:00 Sat Sun
Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U16 Intermediate Kalevi Spordihall,
Kadrioru Saksa Gümnaasium,
Tallinna Spordihall
Mon 16:30 Tue 17:30 Wed 18:00 Thu 16:00 Fri 17:30 Sat Sun
Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U17 Valge Beginners Tallinna Spordihall,
Kalevi Spordihall,
Gustav Adolfi Gümnaaisum
Mon Tue Wed 18:00 Thu 15:30 Fri 18:00 Sat 13:45 Sun
Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U19 Competitors Kalevi Spordihall,
Tallinna Spordihall,
Kadrioru Saksa Gümnaasium,
Tallinna Ühisgümnaasium. Suur saal
Mon 16:30 Tue 16:30 Wed 18:00 Thu 17:30 Fri 16:30 Sat Sun
Kesklinna KK/GAG Tüdrukud U14 Beginners Kalevi Spordihall,
Kadrioru Saksa Gümnaasium
Mon 15:30 Tue 16:00 Wed 15:30 Thu 15:30 Fri Sat Sun
KK Viimsi U10 Beginners Karulaugu Spordikeskus 1.väljak,
Viimsi staadion
Mon Tue 15:00 Wed 15:00 Thu 15:00 Fri 15:00 Sat 11:00 Sun
KK Viimsi U11 Beginners Karulaugu Spordikeskus 1.väljak,
Viimsi staadion
Mon Tue 15:00 Wed 15:00 Thu 15:00 Fri 15:00 Sat 11:00 Sun
KK Viimsi U12 Competitors Karulaugu Spordikeskus 1.väljak,
Viimsi staadion
Mon 15:00 Tue 15:30 Wed 16:00 Thu Fri 15:00 Sat 12:30 Sun
KK Viimsi U13 Beginners
Intermediate
Karulaugu Spordikeskus 1.väljak,
Karulaugu Spordikeskus, Asko Arena,
Karulaugu Spordikeskus 2.väljak
Mon 16:30 Tue 16:00 Wed 16:30 Thu 16:00 Fri 15:00 Sat 14:00 Sun
KK Viimsi U14 Must Beginners
Intermediate
Karulaugu Spordikeskus 1.väljak,
ÜKE õues või võimlas
Mon 16:00 Tue 17:00 Wed 16:00 Thu 16:00 Fri 16:30 Sat 15:30 Sun
KK Viimsi U14 Valge Beginners Karulaugu Spordikeskus 1.väljak,
Viimsi staadion
Mon Tue 16:30 Wed 16:30 Thu 16:30 Fri Sat 15:30 Sun
KK Viimsi U15 Must Beginners
Competitors
Karulaugu Spordikeskus 1.väljak,
Viimsi staadion
Mon 17:30 Tue 17:00 Wed 17:30 Thu 17:30 Fri 16:30 Sat 14:00 Sun
KK Viimsi U16 Must Competitors Karulaugu Spordikeskus, Asko Arena,
Karulaugu Spordikeskus 1.väljak
Mon 16:45 Tue 17:30 Wed 19:00 Thu 17:00 Fri 18:00 Sat 11:00 12:30 Sun
KK Viimsi U16 Valge Intermediate Karulaugu Spordikeskus 1.väljak,
Viimsi staadion
Mon Tue 17:45 Wed 16:30 Thu 17:45 Fri Sat 15:30 Sun
KK Viimsi U18 Valge Intermediate Karulaugu Spordikeskus 1.väljak,
Karulaugu Spordikeskus, Asko Arena
Mon 19:00 Tue Wed 17:45 Thu 19:00 Fri 17:30 Sat Sun 10:30
KK Viimsi U8 Beginners Karulaugu Spordikeskus 1.väljak Mon 14:00 Tue 14:00 Wed 14:00 Thu 14:00 Fri 14:00 Sat Sun
KK Viimsi U9 Beginners Karulaugu Spordikeskus 1.väljak Mon 14:00 Tue 14:00 Wed 14:00 Thu 14:00 Fri 14:00 Sat Sun
KKViimsi U8 UUS Beginners Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Lahemaa KK. Kolga U9 Beginners Kuusalu spordikeskus,
Kolga Kool
Mon Tue 16:00 Wed Thu Fri 14:30 Sat 11:00 Sun
Lahemaa KK. Kuusalu U11 Beginners Kuusalu spordikeskus Mon 14:15 Tue Wed 14:15 Thu Fri Sat 11:00 Sun
Lahemaa KK. Kuusalu U14 Beginners Kuusalu spordikeskus Mon 18:00 Tue Wed Thu 18:00 Fri Sat 12:30 Sun
Lahemaa KK. Kuusalu U9 Beginners Kuusalu spordikeskus Mon 14:15 Tue Wed 14:15 Thu Fri Sat 11:00 Sun
Pirita U11 Beginners Pirita Majandusgümnaasium,
Karulaugu Spordikeskus 1.väljak
Mon Tue 16:30 Wed Thu 16:30 Fri Sat 11:00 Sun
Pirita U9 Beginners Pirita Majandusgümnaasium,
Karulaugu Spordikeskus 1.väljak
Mon Tue 16:30 Wed Thu 16:30 Fri Sat 10:00 Sun
Püünsi U11 Beginners Püünsi Kool,
Karulaugu Spordikeskus 1.väljak
Mon 15:15 Tue Wed 15:15 Thu Fri Sat 11:00 Sun
Püünsi U8 Beginners Püünsi Kool,
Karulaugu Spordikeskus 1.väljak
Mon 16:30 Tue Wed 16:30 Thu Fri Sat 10:00 Sun
Randvere U11 Intermediate Randvere Kool Mon 16:30 Tue Wed 16:45 Thu Fri Sat Sun
Randvere U9 Beginners Randvere Kool Mon 15:30 Tue Wed 15:30 Thu Fri Sat Sun
Treenerid. Kesklinna KK Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Treenerid. KK Viimsi Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Treenerid. Lahemaa KK Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Treenerid. Management Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Show more training groups (52)

Karupesa Team

Otepää suusaklubi Karupesa Team

KP-Team (2012-2015) Beginners
Intermediate
Competitors
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
KP-Team (2016 ja nooremad) Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
KP-Team (noored ja harrastajad) Beginners
Competitors
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
KP-Team Kalju Competitors Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
KP-Team mäesuusk Beginners
Intermediate
Competitors
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
KP-Team mäesuusk Raadi Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Team Tanel Competitors Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Show more training groups (2)

Tallinna FC Cosmos

Saalijalgpalliklubi FC Cosmos

Cosmos Fans Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Cosmos Kids 2006/2007 Intermediate
Competitors
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Tallinna FC Cosmos Competitors Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Eelõpe: Laste jooga, tantsuline liikumine | 3-5a Beginners
Intermediate
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Eelõpe: Lastetants, võimlemine | 4-6a, Rühm 1 Beginners
Intermediate
Competitors
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Eelõpe: Lastetants, võimlemine | 4-6a, Rühm 2 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Eelõpe: Rütmika | 2,5-4a Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Eelõpe: Väikelaste tantsuline võimlemine | 1,5-3a, Rühm 1 Beginners Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Eelõpe: Väikelaste tantsuline võimlemine | 1,5-3a, Rühm 2 Beginners Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Lisatund: tantsutehnika Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Põhiõpe: I aste | 1.-3.kl Beginners
Intermediate
Competitors
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Põhiõpe: II-III aste| 4.-8. kl Beginners
Intermediate
Competitors
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Show more training groups (4)

Foxartistic

Rull-iluuisutamine

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Algettevalmistus spordisõber Audentes Beginners
Intermediate
Audentese spordikeskus,
Forus Spordikeskus Tondi
Mon 16:00 17:00 Tue Wed Thu 18:30 Fri 16:15 Sat Sun
Edasijõudnud saavutussport Audentes Competitors Audentese spordikeskus,
Forus Spordikeskus Tondi,
Saue Riigigümnaasiumi võimla
Mon 18:45 19:30 Tue Wed 17:00 18:00 Thu 19:30 Fri Sat Sun 14:45
Edasijõudnud saavutussport NELJANE Pirita Competitors Pirita Majandusgümnaasiumi spordikompleks Mon Tue 17:00 Wed 17:50 Thu Fri Sat Sun 12:00 12:30 14:00
Edasijõudnud spordisõber PIRITA Intermediate Pirita Majandusgümnaasiumi spordikompleks,
Merivälja Kool
Mon Tue 16:00 Wed 16:15 17:00 Thu Fri Sat Sun 15:00 16:00
Mudilased Beginners Audentese spordikeskus Mon 16:30 Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Neljane GirlPower Competitors Pirita Majandusgümnaasiumi spordikompleks Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun 15:00
Neljane kava Suurim show Intermediate Pääsküla kool,
Saue Riigigümnaasiumi võimla
Mon Tue Wed Thu Fri 15:15 17:00 Sat Sun 15:45
Show more training groups (3)

Ujumise Spordiklubi

Ujumise Spordiklubi

! 23/24 Algõppe jätkukursus 29.05-19.06 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
! 23/24 Andrus Kuusk: 4-5 a, P 17:50-18:50 Aura Keskus Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun 17:50
! 23/24 Anett: 2014-2015, E, R 15:40-16:40 Mon 15:40 Tue Wed Thu Fri 15:40 Sat Sun
! 23/24 Cevin: 2007-2010 K 17:30, R 17:40 Aura Keskus Mon Tue Wed 17:30 Thu Fri 17:40 Sat Sun
! 23/24 Cevin: 2012-2016 K 18:30-19:30, R 18:50-20:00 Aura Keskus Mon Tue Wed 18:30 Thu Fri 18:50 Sat Sun
! 23/24 Cevin: 2016-2017, N 15:50, P 17:50 Aura Keskus Mon Tue Wed Thu 15:50 Fri Sat Sun 17:50
! 23/24 Emma: 2008-2011 T, N 19:40-20:40 Aura Keskus Mon Tue 19:40 Wed Thu 19:40 Fri Sat Sun
! 23/24 Gerli: 2009-2011, RP 16:40-17:40 Aura Keskus Mon Tue Wed Thu Fri 16:40 Sat Sun 16:40
! 23/24 Gerli: 2016-2018, P 17:40 Aura Keskus Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun 17:40
! 23/24 Irina: 2011-13; T, N 15:40 Intermediate Aura Keskus Mon Tue 15:40 Wed Thu 15:40 Fri Sat Sun
! 23/24 Irina: 2011-2013 E, K 15:40-16:40 Aura Keskus Mon 15:40 Tue Wed 15:40 Thu Fri Sat Sun
! 23/24 Kaja: triatlon EK 6:30 Aura Keskus Mon 06:30 Tue Wed 06:30 Thu Fri 06:30 Sat Sun
! 23/24 Katariina: Sport (2014-2016) Tamme kool,
Aura Keskus
Mon Tue 17:00 Wed Thu Fri 17:00 Sat 10:00 Sun
! 23/24 Katariina: Tamme kool, 2013 ja vanemad T, R 16:00-17:00 Tamme kool Mon Tue 16:00 Wed Thu Fri 16:00 Sat Sun
! 23/24 Maire: 2004-2007 EK 20:10-21:10 Aura Keskus Mon 20:10 Tue Wed 20:10 Thu Fri Sat Sun
! 23/24 Marie: 2015-2016, E, K 16:40-17:40 Aura Keskus Mon 16:40 Tue Wed 16:40 Thu Fri Sat Sun
! 23/24 Mart: 2010 ja vanemad T, N 20:10-21:30, P 18:50-20:10 Aura Keskus Mon Tue 20:10 Wed Thu 20:10 Fri Sat Sun 18:50
! 23/24 Mart: 2016-2018, T, N 19:10-20:10 Aura Keskus Mon Tue 19:10 Wed Thu 19:10 Fri Sat Sun
! 23/24 Martin: 2012-2014 E 16:40, K 16:30 Aura Keskus Mon 16:40 Tue Wed 16:30 Thu Fri Sat Sun
! 23/24 Martin: EMV II Aura Keskus Mon 17:40 Tue 06:30 Wed 17:40 Thu 06:30 Fri 20:10 Sat 10:00 11:00 Sun
! 23/24 Monika: 2017-2018, EK 16:00 Aura Keskus Mon 16:00 Tue Wed 16:00 Thu Fri Sat Sun
Võlgnikud Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
X - Ei oska valida, soovin abi Beginners
Intermediate
Competitors
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Show more training groups (18)

Spordiklubi Yess

Professionaalne spordiklubi, eesmärgiga edendada ujumissporti!

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Aktiiv_AÕ Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Arena VM 2 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Arena VM 3 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Arena_AÕ Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
H 1 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
H 2 Mon Tue 18:35 Wed Thu 18:35 Fri Sat Sun
H 5 Mon Tue 19:35 Wed Thu 19:35 Fri Sat Sun
H 8 Mon 17:35 Tue Wed Thu Fri 16:35 Sat Sun
Kivilinn 1 Mon 15:45 Tue Wed 17:00 Thu Fri Sat Sun
NS 1 Aura keskus Mon 15:30 Tue 17:15 Wed 15:30 Thu 17:15 Fri 15:30 Sat 11:00 Sun
NS 12 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
NS 13 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
NS 4 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
NS 8 Mon Tue Wed 15:35 Thu Fri 15:35 Sat Sun
Otepää beebid Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Otepää VM2 Beginners Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Otepää VS2 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Põlva 1 Beginners Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Põlva AÕ Beginners Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Tamme 2 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Tõrva AÕ Beginners Mon 17:15 Tue Wed 17:15 Thu Fri Sat Sun
Tõrva VM Beginners Mon 16:30 Tue Wed 16:30 Thu Fri Sat Sun
ujumine Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Valga 1 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Valga AÕ Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
VM 14 Mon 18:30 Tue Wed Thu Fri Sat Sun
VM 19 Mon Tue 18:30 Wed Thu 18:30 Fri Sat Sun
VM 5 Mon Tue Wed Thu Fri 15:35 Sat Sun
VM 9 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
VS 1 Aura keskus Mon Tue 15:00 Wed Thu 14:30 Fri 14:30 Sat 12:30 Sun
VS 12 Mon Tue 15:35 Wed Thu 15:35 Fri Sat Sun
VS 15 Mon Tue 16:35 Wed Thu 16:35 Fri Sat Sun
VS 3 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
VS 6 Mon 15:35 Tue Wed 14:35 Thu Fri Sat Sun
Show more training groups (30)

SK DUO

Soov on luua noortele võimalused sportlikuks eneseväljenduseks võrkpalli harrastuseks ja tippspordiks

Annabel 2008-2009 A Le Coqi Spordimaja,
TÜ SH
Mon 15:30 Tue 16:00 Wed 16:00 Thu 17:00 Fri Sat Sun
Argo 2009-2012 Ülenurme Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Argo Poisid Suured Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Jaanika 2006-2009 Netsport,
TÜ SH
Mon 18:30 Tue 17:30 Wed 17:30 Thu 17:30 Fri 16:00 Sat Sun
Jaanika/Hendrik 2016-2018 Netsport Mon Tue Wed 18:30 Thu 15:00 Fri Sat Sun
Kerli 2009-2011 Netsport,
TÜ SH
Mon Tue 16:00 Wed 16:00 Thu Fri Sat Sun
Meresaare Laager Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Show more training groups (2)
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Jalgrattasport algajad Beginners Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Kergejõustik 4-5-aastased AE Šerelin Bovt Beginners Tartu Ülikooli Spordihoone Mon Tue Wed 18:00 Thu Fri 18:00 Sat Sun
Korvpall I Liiga Competitors Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Korvpall PU11 Tartu Ülikooli Spordihoone Mon 15:30 Tue Wed 15:45 Thu 16:00 Fri 15:30 Sat Sun
Korvpall TU13 Gepardid Tartu Ülikooli Spordihoone Mon 16:45 Tue 16:00 17:00 Wed Thu 16:00 Fri 15:45 Sat Sun
Korvpall U14 Jaaguarid Tartu Ülikooli Spordihoone,
Tartu Kesklinna Kool
Mon 17:00 Tue 17:00 Wed 18:15 Thu 17:15 Fri Sat Sun
Korvpall U16 Leopardid Competitors Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Korvpall U16 Pullid Tartu Ülikooli Spordihoone,
Tartu Kesklinna Kool,
Tartu Raatuse Kool
Mon 18:30 Tue 18:00 Wed 17:00 Thu 17:00 Fri Sat Sun
Korvpall U9 ELIIT Tartu Ülikooli Spordihoone,
Tartu Raatuse Kool
Mon 16:00 Tue 16:00 Wed Thu 16:00 Fri Sat Sun
Tüdrukute tervisetreening Intermediate Tartu Ülikooli Spordihoone Mon 17:45 Tue 17:45 Wed Thu 17:45 Fri Sat Sun
Show more training groups (6)

Jalgpallikool Santos

Jalgpall südames!

Huviringi kinnitamine Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
WJK Santos 2010/11 Punane (U15) Competitors Holm park Mon 19:00 Tue 17:30 18:30 Wed Thu 17:30 Fri 16:00 Sat Sun
WJK Santos 2014 Punane (U11) Annelinna kunstmuru staadion,
Holm park
Mon 17:30 Tue 19:00 Wed Thu 17:30 Fri 16:30 Sat Sun
WJK Santos 2016 Punane (U9) Holm park Mon 17:30 Tue 16:30 Wed Thu 16:00 Fri Sat Sun
WJK Santos 2018 Annelinn Annelinna kunstmuru staadion Mon 18:00 Tue Wed 17:30 Thu Fri Sat Sun
WJK Santos 2019/20 Raadi Holm park Mon 18:00 Tue Wed 18:00 Thu Fri Sat Sun
WJK Santos Vara lapsed Vara Kogukonnakeskus Mon 14:45 Tue Wed 14:45 Thu Fri Sat Sun
WJK Santos X Lasteaed Haaslava (vanemad) 16:35-17:05 Haaslava Lasteaed Mon Tue Wed 16:35 Thu Fri Sat Sun
WJK Santos X Lasteaed Krõll Tartu Lasteaed Krõll Mon Tue Wed Thu 15:10 Fri Sat Sun
WJK Santos X Lasteaed Lohkva (uus Rõõmu maja) Pajula tee 2, Lohkva, 62207 Tartu maakond, Eesti Mon Tue Wed 16:15 Thu Fri Sat Sun
WJK Santos X Lasteaed Lotte (vanemad) Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
WJK Santos X Lasteaed Maarjamõisa vanemad 15:00-15:30 Maarjamõisa Lasteaed Mon Tue 15:00 Wed Thu Fri Sat Sun
WJK Santos X Lasteaed Midrimaa 16:00-16:30 Rõõmumaa lasteaed Mon Tue Wed Thu 16:00 Fri Sat Sun
WJK Santos X Lasteaed Ristikhein Mon Tue 15:10 15:45 Wed Thu Fri Sat Sun
WJK Santos X Lasteaed Väike Pauline Mon 09:00 Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Show more training groups (10)

Spordiklubi Tartu Ultimate

Ultimate frisbee klubi Tartus

Ultimate kõigile Beginners
Intermediate
Competitors
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun

Tartu JK Welco

„Welco ei ole sõprade klubi mitte seetõttu, et siin mängivad ainult sõbrad, vaid hoopis selle pärast, et kõik, kes Welcoga seotud on, saavad omavahel sõbraks!“

JK Welco X/RL Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Tartu JK Welco liikmed Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Tartu JK Welco Naiskond Intermediate Raadi roheline jalgpallipark Mon Tue 20:00 Wed Thu 20:30 Fri Sat Sun