GAG

GAG spordiklubi

About club


This club has no description

Show search filters

Training groups


Show map

Agneta Uusküla

Sport -
Levels -
Price -

Aho Leitham

Sport -
Levels -
Price -

Aleksander Kampus

Sport -
Levels -
Price -

Aleksander Kirs

Sport -
Levels -
Price -

Aleksander Ott Maripuu

Sport -
Levels -
Price -

Coaches

Aleksander Ott Maripuu

56299422

Aleyandra Smitt

Sport -
Levels -
Price -

Alice Jaanus

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Thu 14:00 - 15:00 Yoga Gustav Adolfi Gümnaasium

Allar Liivlaid

Sport -
Levels -
Price -

Amanda Teetamm

Sport -
Levels -
Price -

Anastasia Beljajeva

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Mon 17:30 - 19:00 Yoga Kundalini Stuudio
Tue 16:00 - 17:30 Yoga Kundalini Stuudio
16:00 - 17:30 Yoga Kundalini Stuudio

Anette Kuusk

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Wed 17:30 - 18:55 Ballet

Anette Saiko

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Mon 17:00 - 20:00 Dancesport
17:00 - 20:00 Dancesport
Tue 17:00 - 20:00 Dancesport
17:00 - 20:00 Dancesport
Wed 17:00 - 20:00 Dancesport
17:00 - 20:00 Dancesport
Thu 17:00 - 21:00 Dancesport
17:00 - 21:00 Dancesport
Fri 15:00 - 19:00 Dancesport
15:00 - 19:00 Dancesport
Sat 14:00 - 18:00 Dancesport
14:00 - 18:00 Dancesport

Annabel Gretely Ots

Sport -
Levels -
Price -

Annabel Suga

Sport -
Levels -
Price -

Anni Reiljan

Sport -
Levels -
Price -

Anni-Liis Prangli

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Thu 14:00 - 15:00 Yoga

Annigrete Suimets

Sport -
Levels -
Price -

Artur Salumäe

Sport -
Levels -
Price -

Auris P

Sport -
Levels -
Price -

Brigitta Voogla

Sport -
Levels -
Price -

Carl-Christjan Bogoslovski

Sport -
Levels -
Price -

Christiana Lainde

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Tue 17:00 - 17:50 Run

Deryli-Loreen Hint

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Mon 19:05 - 22:05 Ballet
Wed 17:20 - 21:30 Ballet
Thu 18:15 - 21:30 Ballet
Fri 18:15 - 21:30 Ballet
Sat 11:45 - 15:00 Ballet

Eero Ääremaa

Sport -
Levels -
Price -

egerd enok

Sport -
Levels -
Price -

Coaches

egerd enok

5658400

Eglyd Hirv

Sport -
Levels -
Price -

Emma Metsandi

Sport -
Levels -
Price -

Erich Kühn

Sport -
Levels -
Price -

Erikiida

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Mon 19:30 - 21:00 Gym myfitness
Wed 19:30 - 21:00 Gym myfitness
Fri 19:30 - 21:00 Gym myfitness

Eva Margareeta Kört

Sport -
Levels -
Price -

Gertrud Soone

Sport -
Levels -
Price -

Getriin Kotsar

Sport -
Levels -
Price -

Greeta Võsu

Sport -
Levels -
Price -

Gregor Lillemets

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Mon 20:00 - 21:00 Gym Viimsi
Tue 20:00 - 21:30 Gym Viimsi
Thu 20:00 - 21:15 Gym Viimsi
Fri 20:00 - 20:45 Gym Viimsi
Sat 20:00 - 21:00 Gym Viimsi

Gunnar Salumäe

Sport -
Levels -
Price -

Hanna Maria Rool

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Mon 19:00 - 21:00 Dancing TTÜ
Wed 19:00 - 21:00 Dancing TTÜ
Thu 19:00 - 21:00 Dancing TTÜ
Sun 18:00 - 20:00 Cheerleading TTÜ

Hanna Puusta

Sport -
Levels -
Price -

Hanna-Liise Tropp

Sport -
Levels -
Price -

Hanna-Lotta Metsla

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Wed 07:30 - 08:30 Bodypump My fitness
Fri 07:30 - 08:30 Bodypump My fitness

Hannah Eliel Allmann

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Mon 16:00 - 17:00 Equestrian Liikva küla
Wed 16:00 - 17:00 Equestrian Liikva küla
Thu 16:00 - 17:00 Equestrian Liikva küla
Fri 16:00 - 17:00 Equestrian Liikva küla

Helen Käosaar

Sport -
Levels -
Price -

Helena Katrina Haltunen

Sport -
Levels -
Price -

Hendrik Saliste

Sport -
Levels -
Price -

Hendry Ollin

Sport -
Levels -
Price -

Hugo Heimar Vaarend

Sport -
Levels -
Price -

Ilona Maide

Sport -
Levels -
Price -

Ingebrit Vahe

Sport -
Levels -
Price -

Iris Nõmmann

Sport -
Levels -
Price -

Jaagup Tuisk

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Mon 19:30 - 21:00 Gym My fitness

Jaanika Rändla

Sport -
Levels -
Price -

Jacqueline Lääne

Sport -
Levels -
Price -

Jan Ulrich Sütt

Sport -
Levels -
Price -

Joonas Rätsep

Sport -
Levels -
Price -

Julia Freudenberg

Sport -
Levels -
Price -

Jürg Johannes Würtenberg

Sport -
Levels -
Price -

Karl Kevin Ruul

Sport -
Levels -
Price -

Karl Kristjan Sander

Sport -
Levels -
Price -

Karl Vilhelm Valter

Sport -
Levels -
Price -

Karl-Sten Kõrgmaa

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Tue 19:00 - 20:30 Folk dance Tallinn
Thu 19:00 - 20:30 Folk dance Tallinn
Sun 12:00 - 13:30 Classical dance Tallinn
13:30 - 15:00 Folk dance Tallinn

Karlotta Lainväe

Sport -
Levels -
Price -

Karoliina Grauberg

Sport -
Levels -
Price -

Karoliine Olle

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Mon 19:00 - 21:00 Dancing
Wed 19:00 - 21:00 Dancing
Thu 19:00 - 21:00 Dancing
Sun 18:00 - 20:00 Acrobatics

Kaspar Korjus

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Mon 16:30 - 18:00 Run
Wed 16:30 - 18:00 Cycling
Thu 16:30 - 18:00 Basketball Gustav Adolfi Gümnaasium
Sat 16:30 - 18:00 Run

Katariina Trööp

Sport -
Levels -
Price -

Katarin Mägi

Sport -
Levels -
Price -

Kerli Ojala

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Mon 17:00 - 18:30 Folk dance Talinna Kesklinna Vene Gümnaasium
19:30 - 21:00 Gymnastics Aia 20, 10111 Tallinn, Eesti
Tue 19:00 - 20:30 Gymnastics Aia 20, 10111 Tallinn, Eesti
Wed 17:00 - 18:30 Folk dance Talinna Kesklinna Vene Gümnaasium
Thu 19:30 - 20:30 Gymnastics Aia 20, 10111 Tallinn, Eesti

Kerttu-Liis Viires

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Mon 18:00 - 19:00 Dancing
19:00 - 20:30 Contemporary dance
Wed 17:30 - 18:30 Dancing
18:30 - 19:30 Contemporary dance

Kristel Saul

Sport -
Levels -
Price -

Kristi Koitla

Sport -
Levels -
Price -

Kristin Randla

Sport -
Levels -
Price -

Kristo Soika

Sport -
Levels -
Price -

Kritella Mariie Taimla

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Tue 18:30 - 19:30 Strength (specific) Tantsugeen
Wed 17:15 - 18:15 Stretching Tantsugeen
Thu 18:30 - 19:30 Strength (specific) Tantsugeen
Sun 19:00 - 20:00 Ashtanga yoga Tantsugeen

Laura Kurvits

Sport -
Levels -
Price -

Laura Veensalu

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Mon Equestrian Jüri
Tue 19:00 - 20:00 Equestrian Jüri
Wed Equestrian Jüri
Fri Equestrian Jüri
Sat Equestrian Jüri
Sun 10:30 - 11:30 Equestrian Jüri

Lauri Laaspere

Sport -
Levels -
Price -

Liisa Emilia Sorainen

Sport -
Levels -
Price -

Liisa Kai Siimut

Sport -
Levels -
Price -

liisa kõve

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Tue 19:30 - 21:00 Thai boxing kevin renno akadeemia
Thu 19:30 - 21:00 Thai boxing
Sun 17:00 - 18:30 Thai boxing

Linda Luts

Sport -
Levels -
Price -

Lotta Otsepp

Sport -
Levels -
Price -

Maarja Reino

Sport -
Levels -
Price -

Madis

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Mon 17:00 - 18:30 Folk dance Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
Wed 17:00 - 18:30 Folk dance Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium

Madis Aasalo

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Sun 12:00 - 13:00 Run

Madleen Karu

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Mon 20:00 - 20:50 Figure Skating Premia jäähall
Sun 20:00 - 20:50 Figure Skating Premia jäähall

Magnar Markvart

Sport -
Levels -
Price -

Marcus Kevin Rõuk

Sport -
Levels -
Price -

Margaret Pullisaar

Sport -
Levels -
Price -

Maria Tähe

Sport -
Levels -
Price -

Marian Vihand

Sport -
Levels -
Price -

Marianne Sillart

Sport -
Levels -
Price -

Marie Heleen Kappet

Sport -
Levels -
Price -

Marilin Maiste

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Thu 16:00 - 17:30 Run Stroomi rand, Tallinn, Eesti

Marion Martin

Sport -
Levels -
Price -

Mark Tambik

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Mon 15:00 - 18:00 Kite surfing
Wed 15:00 - 18:00 Kite surfing
Fri 15:00 - 18:00 Kite surfing

Markus Marandi

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Mon 06:15 - 07:45 Swimming Audentes
17:30 - 18:30 Run
Tue 07:00 - 08:15 Triathlon Audentes
16:00 - 16:50 ÜKE Audentes
Wed 06:15 - 07:45 Swimming Audentes
16:00 - 16:45 Cycling Audentes
17:30 - 18:30 Run
Thu 06:15 - 07:15 Swimming Audentes
16:00 - 16:50 ÜKE Audentes
17:30 - 19:00 Run Audentes
17:30 - 19:00 Run Audentes
Sat 06:45 - 08:45 Swimming Sõle spordikeskus
12:00 - 13:10 Run
Sun 11:00 - 13:00 Mountain biking

Markus Miller

Sport -
Levels -
Price -

Markus Orav

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Mon 16:30 - 18:00 Football (soccer) Lilleküla harjutusväljak
Tue 16:30 - 18:00 Football (soccer) Lilleküla harjutusväljak
Wed 16:30 - 18:00 Football (soccer) Lilleküla harjutusväljak
Thu 16:30 - 18:00 Football (soccer) Lilleküla harjutusväljak
Fri 16:30 - 18:00 Football (soccer) Lilleküla harjutusväljak

Marleen Must

Sport -
Levels -
Price -

Martin Hendrik Pettai

Sport -
Levels -
Price -

Martin Leidsaar

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Thu 16:30 - 18:00 Basketball (team concepts) Gustav Adolfi Gümnaasium

Mathias Randrüüt

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Mon 17:00 - 18:20 Folk dance Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
Wed 17:00 - 18:20 Folk dance

Meril Pullisaar

Sport -
Levels -
Price -

Mia Jaansoo

Sport -
Levels -
Price -

Mia Maripuu

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Tue 19:30 - 21:00 Muay Thai
Fri 16:30 - 18:00 Muay Thai
Sun 17:00 - 18:30 Muay Thai

Mireena Mandel

Sport -
Levels -
Price -

Mirjam Lember

Sport -
Levels -
Price -

Natali Carmel Sarapuu

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Thu 16:00 - 17:30 Running Stroomi rand, Tallinn, Eesti

Nele Novek

Sport -
Levels -
Price -

Nils Holger Kõomägi

Sport -
Levels -
Price -

Oskar Ostov

Sport -
Levels -
Price -

oskar proos

Sport -
Levels -
Price -

Patrick Saar

Sport -
Levels -
Price -

Paula Maria Mengel

Sport -
Levels -
Price -

Pauline Kokla

Sport -
Levels -
Price -

Pille-Riin Kornak

Sport -
Levels -
Price -

Raiko Hotski

Sport -
Levels -
Price -

Ralf-Stiven Viru

Sport -
Levels -
Price -

Rasmus Peäske

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Wed 16:00 - 17:00 Gym 24/7 fitness
Fri 16:00 - 16:45 Gym 24/7 fitness
Sun 13:00 - 14:30 Gym 24/7 fitness

Reelika Sinisalu

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Mon 17:00 - 18:30 Folk dance Talinna Kesklinna Vene Gümnaasium
Wed 17:00 - 18:30 Folk dance Talinna Kesklinna Vene Gümnaasium

Robin Suursaar

Sport -
Levels -
Price -

Romi Neerot

Sport -
Levels -
Price -

Samuel Ehman

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Mon 17:00 - 18:20 Folk dance Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
Wed 17:00 - 18:20 Folk dance Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium

Sander Truu

Sport -
Levels -
Price -

Saskia Järv

Sport -
Levels -
Price -

Siim Saaresalu

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Wed 14:00 - 15:00 Gym Laagri

Stella Tukia

Sport -
Levels -
Price -

Sten Tammemäe

Sport -
Levels -
Price -

Taavi Talivee

Sport -
Levels -
Price -

Taavi Õispuu

Sport -
Levels -
Price -

talisaulik

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Thu 16:30 - 18:00 Basketball GAG

Teele Sumeri

Sport -
Levels -
Price -

Tiago Golub

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Sat 18:00 - 19:30 Gym

Triin Tärnov

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Mon 17:00 - 18:30 Folk dance Talinna Kesklinna Vene Gümnaasium
Wed 17:00 - 18:30 Folk dance Talinna Kesklinna Vene Gümnaasium

Triin Vaino

Sport -
Levels -
Price -

Uko Rasmus Tiidemann

Sport -
Levels -
Price -

Schedule (14.10.2019 - 20.10.2019)

Mon 16:30 - 18:00 Gym Pirita TOP SPA
18:00 - 19:00 Swimming Pirita TOP SPA
Wed 16:30 - 18:00 Gym Pirita TOP SPA
18:00 - 19:00 Swimming Pirita TOP SPA
Fri 16:00 - 17:00 Running pirita
17:00 - 18:00 Football (soccer) pirita
18:00 - 18:30 Swimming pirita
Sun 10:30 - 11:20 Running pirita
11:30 - 12:30 Basketball pirita

Vanessa Kricere

Sport -
Levels -
Price -

Ville Mart Volar

Sport -
Levels -
Price -

Contacts


Tallinn, Suur-Kloostri 16

+372545454

Coaches


Aleksander Ott Maripuu

56299422

egerd enok

5658400

Eve Tammaru

Hendry Ollin